• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Педагогічний колектив

Для досягнення найкращих результатів в навчанні на ниві освіти в нашому закладі для вас та ваших дітей працюють:

Адміністрація:

Васіч Людмила Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, старший вчитель,учитель вищої категорії, відмінник освіти України.

Литовка Валентина Яківна - заступник директора з навчальної роботи, відмінник освіти України, вчитель-методист.

Снігур Світлана Володимирівна - заступник директора з виховної роботи, учитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти України.


Учителі української мови, літератури та світової літератури:

Бовдуй Тетяна Василівна - вчитель вищої категорії.

Денисенко Ольга Миколаївна - вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Терещенко Ірина Олександрівна - вчитель ІІ категорії.

Пащенко Вікторія Вікторівна - вчитель ІІ категорії.


Учителі англійської та німецької мови :

Груша Анжеліка Миколаївна - вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Івасенко Анастасія Юріївна - вчитель вищої категорії.

Пащенко Анатолій Михайлович - вчитель вищої категорії.

Манухіна Ірина Анатоліївна - вчитель вищої категорії.


Учителі природничо-математичного циклу:

Лановенко Віта Романівна - спеціаліст.

Мірошниченко Олександр Іванович - вчитель вищої категорії.

Мірошніченко Тетяна Леонідівна - спеціаліст І категорії.

Стависька Анна Сергіївна - спеціаліст ІІ категорії.

Скоморох Валентина Федорівна - вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Шапран Вікторія Степанівна - вчитель вищої категорії.


Учителі фізичної культури:

Міщенко Дмитро Іванович - спеціаліст ІІ категорії.

Педагог-організатор:

Лелека Надія Петрівна - педагог-організатор.


Вихователі:

Аленькова Галина Мефодіївна - вчитель вищої категорії,старший вчитель.

Гринюк Сергій Олександрович - вчитель ІІ категорії.

Зайцева Валентина Андріївна - вчитель вищої категорії, старший вчитель, відмінник освіти України.

Зель Юлія Олександрівна - спеціаліст.

Коновалова Наталія Володимирівна - вчитель вищої категорії.

Кудрявенькова Олена Віталіївна - вчитель вищої категорії.

Лановенко Юрій Володимирович - спеціаліст.

Мойса Ірина Петрівна - вчитель І категорії.

Хорольська Аліса Констянтинівна - спеціаліст.

Штанько Алла Михайлівна - спеціаліст І ктаегорії.


Викладачі хореографії:

Шандор Юлія Анатоліївна - бакалавр.

Шандор Євген Вікторович - спеціаліст.

Концертмейстери:

Бабіч Віктор Іванович - акомпаніатор.

Бабіч Лілія Іванівна - акомпаніатор.

Кiлькiсть переглядiв: 1570